Хімконтинент

Компанія «Хімконтинент» працює на українському ринку з 2006  року і є офіційним представником концерну «Synthos S.A.» та ряду провідних світових виробників сировини в Україні, Біларусі та Молдові.

Основним видом діяльності компанії є постачання продуктів спеціальної хімії з Європи, Азії та Австралії  для підприємств лако-фарбової промисловості, виробників сухих будівельних сумішей, бетону, пінопласту та інших галузей.

Успіх організації базується на перевіреній якості хімічних продуктів та високому рівні технічного супроводу, який забезпечують кваліфіковані спеціалісти компанії.

Персонал компанії складають досвідчені експерти з вищою освітою в галузі хімії та біології, кандидати наук, які допомагають прийняти правильне рішення з урахуванням вимог замовника.

Складські можливості компанії «Хімконтинент» забезпечують постійну доступність хімічної сировини для замовників та безперервність поставок.

Компанія «Хімконтинент» надає консультації з вибору та придбання продуктів спеціальної хімії, гарантує найвищу якість сировини та обслуговування відповідно до потреб замовників.

сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект